Boğaziçi TechSummit Bu Seneye de Damga Vuracak!

2018 ‘ in Şubat ayı bilişim ve teknoloji alanında gelenekselleşmiş ancak çarpıcı ve her geçen yıl kendini geliştiren bir programa ev sahipliği yapacak. Her yıl Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü COMPEC tarafından  düzenlenen Techsummit,  bu sene de zengin program içeriğiyle Türkiye’ nin her yerinden bilişim ve teknolojiye ilgi duyan öğrencileri ağırlayacak.

 

2015 yılına kadar EXIT ismiyle düzenlenen program son üç yılında Techsummit ismiyle çalışmalarını devam ettiriyor. Bu sene dokuzuncusu gerçekleştirilecek etkinlik, onlarca farklı şirket gezisi, konuşma, workshop, panel ve seminerle teknoloji meraklısı öğrencilerde yeni ufuklar açtı. Techsummit’ 18 de bu doğrultuda, öğrencilere derin bilgi ve anlayışlar kazandıracak.

 

TechSummit’16

 

Program’da neler var?

 

Techsummit ekibi, düzenlediği programlar vasıtasıyla öğrenciler ve  bilişim- teknoloji arasında interaktif bir köprü kurmayı hedefliyor. Bu misyon doğrultusunda her sene en güncel konuları, sektörlerdeki trendleri yakalayan içerikleri katılımcılarına sunuyor.

 

Techsummit’ 18 etkinliği de yine güncelin yakalanacağı zengin bir program içeriğiyle katılımcılarını bekliyor. 23-25 Şubat tarihlerinde  Boğaziçi Üniversitesinde gerçekleşecek zirve,  300 ün üzerinde katılımcısına 25 den fazla konuşmacı, 8 i aşkın workshop, 8 den fazla şirket gezisi imkanlarıyla teknoloji ve bilişim konularında derin bir deneyim sunacak. Techsummit,  2018′ e damga vuracak!

 

 

Detaylı bilgi edinmek istiyorsanız ve “ben de bu programda olmalıyım” diyorsanız https://bountechsummit.com/ i ziyaret edin.

 

Daha fazla yazı için batihandizdaroglu.com’ u takipte kalın…