Hakkımda/İletişim

[smartslider3 slider=”3″]

Hakkımda

2016 yılından beri kişisel blogum olan bu site dahil farklı internet sitelerinde işletme, sivil toplum, yetenek yönetimi, ve strateji gibi alanlarda yazılar yazmaktayım.2014-2020 yılları arasında aktif olarak sivil toplum liderliği odağında projeler üretip ekipler yönettim, özellikle gençliğin gelişimi üzerine çalışmalar yürüttüm. 2018-2019 yıllarında Güney Kore’de değişim programı kapsamında bulunup uluslar arası ölçekte gençlik topluluğu kurup yönettim. 2020 yılı itibariyle sivil toplum görevlerimden ayrılıp eğitim ve kariyerime odaklanmaya karar verdim. 2020-2022 yılları arasında International University of Japan(IUJ)’da MBA programında okudum ve Haziran 2022 itibariyle MBA derecemi aldım.

Kurumsal Değişim(Organizational Transformation), Liderlik(Leadership), ve Kurumsal Bilgi Yönetimi(Knowledge Management) alanlarında akademik araştırmalar yapıp tez yazdım.

Profesyonel olarak, uluslararası ticaret-işletme, strateji alanlarında tecrübeler kazandım. Hali hazırda Tokyo, Japonya’ da uluslararası bir danışmanlık şirketinde danışman analist olarak çalışıyorum.

[contact-form-7 id=”4230″ title=”Benimle İletişime Geçin”]