Keşfet, Gez, Öğren, Üret !

Batihandizdaroglu.com' da neler var?

Girişimcilik, ekonomi, marka, iş dünyası, kariyer, üretkenlik, başarı, gezi yazıları başta olmak üzere birçok farklı alanda en güncel içerikler, denemeler, makaleler batihandizdaroglu.com' da yer alacak.

Girişimcilik ile alakalı denemelerin yanında ekosistemin en güncel haberleri, başarılı startupların tanıtımlarını girişimcilik kategorisinde bulabilirsiniz. Soyut fikirlerden somut iş modellerine giden yol için takipte kalın. Adım adım bir startup kurmanın püf noktalarını batihandizdaroglu.com' da bulabileceksiniz.

Ekonomi' de neler olup bittiğini öğrenmek, ekonomi' yi hap bilgiler sayesinde kolayca anlamak için ekonomi kategorisindeki yazıları okuyabilirsiniz.

Dünya devi şirketler ile ilgili paylaşımlar, başarılı bir kariyer için hayati tavsiyeler ve yazılar İş dünyası ve Kariyer kategorisinde sizler için yayınlanacaktır.

Sektörlerin en önemli aktörleri, Türkiye' nin ve dünyanın en farklı, yenilikçi ve büyük markaları ile alakalı incelemeler, ilginç bilgiler batihandizdaroglu.com' da!

Türkiye' nin ve dünyanın farklı diyarlarına yapacağım gezilerin en dikkat çekici yanları, en güzel fotoğraflarını bu sitede bulabileceksiniz.

Kişisel ve profesyonell yaşamınızda üretkenliğinizi arttıracak ve sizi başarıya ulaştıracak yöntem, bakış açısı ve fikirler batihandizdaroglu.com' da sizi bekliyor.

64

Yazı

8

Konu

90000

Toplam Erişim

21

Alıntılanma

Kariyer Yolculuğum

tüdik1

TÜDİK

Kurucu Ortak
bigenç2

BİGENÇ

Yönetim Kurulu Üyesi
fik3

FİKRİKA

Kurucu Ortak
kitap4

kitapool.com

Kurucu Ortak
batihan5

Blog

Yazar
aksiyon6

Seminer & Atölye

Koordinatör&Konuşmacı
ozge7

Ozge Consultancy

İhracat Danışmanı
ali8

alibaba.com

Ali Supplier Danışmanı

Sosyal Medya Hesaplarım


1498850975_facebook_circle_color
1498851002_twitter_circle_color
iconfinder_Instagram-01_1961298
1498851010_linkedin_circle_color
1498852281_google_circle_color